Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2146269
11154
369
4 db figurális porcelán és kerámia, jelzettek, kézzel festett, egyik sérült, m: 10-15 cm 2146267
11155
369
Elefánt alakú, mintás persely, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, 12×15 cm 2112301
11156
369
Német ülő akt, fehérmázas, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, ragasztott lábbal, m: 40 cm
1872069
11157
369
2019236
11158
369
2147679
11160
369
Japán satsuma figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm 2146924
11161
369
Kék-fehér, háromszög alakú retró porcelán tálka fedéllel, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm 2150144
11162
369
Nő csipkeruhában, fehér mázas porcelán figura, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 24 cm 2127593
11163
369
Butlers zöldeskék kávéskanna (jelzett), 3 db csészével, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm, d: 10 cm 2127384
11164
369
Jelzés nélkül: Csók. Biszkvit porcelán. 26 cm. Hibátlan. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF