Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2112289
11141
369
2056185
11142
369
2148048
11143
369
Kínai bambusz mintás porcelán csésze és alj, 4 db, kézzel festett, jelzett, kis kopássokkal, lepattanással 2142457
11144
369
Jelzett, japán teás készlet két személyre. Matricás, kis mázhibával.
2142458
11145
369
Japán teás csésze és tálka. 5 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2111697
11146
369
100
Porcelán delfin, kopott jelzéssel, máz alatti repedésekkel, h: 22 cm 2111834
11148
369
Jelzett porcelán cukortartó, tető nélkül, kézzel festett, apró kopásokkal, m: 8 cm 2067033
11149
369
2026866
11150
369
3400
1850683
11151
369
Jelzett (Royal Dux?) csehszlovák vadászkutya a zsákmánnyal, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:37 cm
1837432
11152
369
2139230
11153
369
Lány virágkosárral. Jelzett csehszlovák porcleán. Kézzel festett, hibátlan m:30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF