Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2139224
11129
369
Kispesti Porcelángyár (Drasche) lány galambbal, kézzel festett hibátlan, jelzett, m: 13,5 cm 2129892
11130
369
Enoch Wedgwood levonóképes háromszintes kínálótál, jelzett, hajszálrepedésekkel, m: 35 cm 2142449
11131
369
Wedgwood porcelán tányérka, jelzett, eredeti dobozban, leírással. hibátlan. d: 11,5 cm 2146256
11132
369
Bertram porcelán kisfiú. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 16 cm 2147325
11133
369
Vegyes porcelán tétel, benne: Zsolnay, Alt-Wien fazonú csehszlovák porcelánok, mind jó állapotban. 2146833
11134
369
Bavaria ezüstözött kevés kiöntő. Matricás, kopásokkal, jelzett. m: 19 cm 2146896
11135
369
Bohemia Alt-Wien stílusú mokkás készlet + nagy méretű tálca 49x28 cm. Matricás, jelzett, kopásokkal. 2150134
11136
369
Unterweissbach porcelán sas, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 31,5 cm 2034530
11137
369
Lindner rózsás tálka, matricás, jelzett, hibátlan, 21,5×14,5 cm
2147848
11138
369
Epiag porcelán melegen tartó. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 24 cm
2147837
11139
369
Ernst Wahliss Art deco porcelán kaspó. Serapis-Wahliss modell, 1911 Karl Klaus építész által tervezett dekor. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d:10,5 cm, m: 10 cm / Serapis-Wahliss line, introduced in 1911, hand painted porcelain with small scratches 2027724
11140
369
Polonne puma, kézzel festett, jelzett, foltos, m: 15,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF