Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2146273
11105
369
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 8,5x5,5 cm 2148597
11106
369
Herendi gyümölcsmintás porcelán tálka, jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal, 9x13,5 cm 2145566
11107
369
Herendi virág mintás mini vázácskák, 2 db, kézzel festett, jelzett (tanulóx2), hibátlanok, h: 6 cm és 8,5 cm. 2148601
11108
369
Herendi virágmintás porcelán tálka, jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal, 9x13 cm 2127705
11109
369
Herendi Fűzfő Atlétikai Klub. F.A.K. feliratos tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13,5x9 cm 2139232
11110
369
Zsolnay virágmintás kaspó. Részben kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 18 cm, d: 21 cm 2148482
11111
369
Zsolnay búzavirágmintás ékszertartó, kopásnyomokkal, 7,5×7,5 cm, m:5 cm 2093709
11112
369
2147328
11113
369
14000
Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. Komplett.
2146876
11114
369
Zsolnay bambusz-mintás két személyes mokkás csésze készlet, díszdobozban. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2146457
11115
369
Zsolnay pillangómintás váza, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, m:12 cm 1969208
11116
369
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF