Porzellan

Zahl der Lose: 94

Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 8,5x5,5 cm
11105.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi gyümölcsmintás porcelán tálka, jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal,  9x13,5 cm
11106.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herendi virág mintás mini vázácskák, 2 db, kézzel festett, jelzett (tanulóx2), hibátlanok, h: 6 cm és 8,5 cm.
11107.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Herendi virágmintás porcelán tálka, jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal,  9x13 cm
11108.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi Fűzfő Atlétikai Klub. F.A.K. feliratos tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13,5x9 cm
11109.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay virágmintás kaspó. Részben kézzel festett, jelzett, kopásokkal.  m: 18 cm, d: 21 cm
11110.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay búzavirágmintás ékszertartó, kopásnyomokkal, 7,5×7,5 cm, m:5 cm
11111.

Rufpreis:
1 800 HUF

11112.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. Komplett.
11113.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zsolnay bambusz-mintás két személyes mokkás csésze készlet, díszdobozban. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11114.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
9

Zsolnay pillangómintás váza, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, m:12 cm
11115.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
9

11116.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF