Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 285

Platthy Jenő: Budapesttöl Tokyóig. Evansville,1994., FIPA of Unesco. Kiadói papírkötés.  Emigráns kiadás. Az elülső szennylapon: "Platthy Jenő jókivánságaival."
17484.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Tóth Béla: Magyar ritkaságok. Curiosa Hungarica. Képekkel és hasonmásokkal. Bp., 1907.,Athenaeum, X+375+2 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, több 'üres' lapon és laprészen ceruzás bejegyzésekkel.
17485.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner,397+3 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
17486.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. III. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 406  p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
17487.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dickens: Karácsonyi ének. Ford.: Szirmai Józsefné. [Bp.,1943], Opál. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói illusztrált, javított, kissé foltos papír védőborítóban.
17488.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kuczka Péter: Az élet szép. Bp.,1950,Révai. Első kiadás. Kiadói papírkötés.  A szerző, Kuczka Péter (1923-1999) Kossuth-díjas író, költő, műfordító, tudományos-fantasztikus   Kossuth-díjas magyar író, költő, műfordító, a Kozmosz Fantasztikus Könyvek könyvsorozat és a Galaktika tudományos-fantasztikus antológia szerkesztőjének dedikációjával.
17489.

Rufpreis:
2 000 HUF

17490.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth Ede: A falu rossza. Eredeti népszínmű. Bp., é.n. Pfeifer Ferdinánd. Korabeli amatőr papírkötésben.
17491.

Rufpreis:
1 800 HUF

Földessy Gyula: Újabb Ady-tanulmányok. Berlin, 1927, Ludwig Voggenreiter Verlag Magyar Osztály. Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, a hátsó borítón kis hiánnyal.
17492.

Rufpreis:
1 000 HUF

Julius Fucsik: Riport az akasztófa alól. Bp.,1948., Román Munkáspárt. Kiadói papírkötés.
17493.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eredeti játékszín. VI. köt.: Ekebontó Borbála. Buda, 1837, 'Magyar Kir. Egyetem' betűivel, 129+1 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító leszakadt, intézményi bélyegzővel, foltos.
17494.

Rufpreis:
1 000 HUF

17495.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF