Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 285

Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1891, Ráth Mór.  Kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben
17533.

Rufpreis:
1 400 HUF

17534.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ifjúságot képző ismeretek tára. Szerk.: Nagy Márton, Zimmermann Jakab. 4. köt. Bécs, 1842, Wallishausser J. B. özvegye. Megviselt későbbi vászonkötésben.
17535.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vajthó László: Magyar idézetek könyve. Bp., 1942, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés.
17536.

Rufpreis:
1 200 HUF

17537.

Rufpreis:
6 000 HUF

18501.

Rufpreis:
800 HUF

18504.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18507.

Rufpreis:
800 HUF

18508.

Rufpreis:
800 HUF

18509.

Rufpreis:
1 000 HUF

Könyvesn Tóth Kálmán: A Thököly árvák. A borító Végh Gusztáv munkája. p., é.n.,Légrády. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, pár kijáró lappal.
18513.

Rufpreis:
1 000 HUF

(Matkovich Pál) Bús vitéz: Árnyképek. Elbeszélések. Pest, 1871, Athenaeum. 1 lev., 201 l. Fűzve
18514.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF