1910 Kelemen Béla: Hogyan olvassunk és hogyan írjunk. Jegyzetek és tanácsok az ifjúság számára. Székesfehérvár, 1910, Csitári K. és Társa,23 p. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
Bloch Móricz: Új kimerítő magyar-német és német-magyar zsebszótár, minden rangnak használatára. Német-magyar rész. Pest, 1843, Geibel Károly, VI+356 p. Fűzött kötésben, a borítója hiányzik, magyar és német nyelven.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Ötödik népies kiadás. Bp., é.n., Athenaeum, 1 t.+194+2 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kijáró lapokkal.
Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján írta Rédey Mária. Bp., 1935, Nyugat. Kiadói félbőr kötésben, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.