Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 285

Li Jü: A szerelem imaszőnyege. Erotikus regény a Ming-korból. Bp., 1989, Medicina. Műbőr kötésben, volt könyvtári példány.
17509.

Rufpreis:
800 HUF

Hoppál Mihály, Szepes Erika (szerk.): A szerelem kertjében. Erotikus jelképek a művészetben. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborító. Volt könyvtári példány, laza fűzéssel, széteső állapotban.
17510.

Rufpreis:
1 000 HUF

1910 Kelemen Béla: Hogyan olvassunk és hogyan írjunk. Jegyzetek és tanácsok az ifjúság számára. Székesfehérvár, 1910, Csitári K. és Társa,23 p. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
17511.

Rufpreis:
800 HUF

17512.

Rufpreis:
1 000 HUF

Győry Dezső: Magyar hegyibeszéd. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
17513.

Rufpreis:
1 000 HUF

Laczkó Géza: Körösi Csoma Sándor. Szeged, 1942, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötés.
17514.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fried István: Jókai Mórról másképpen. Bp., 2015, Lucidus (Kisebbségkutatás könyvek). Papírkötésben, jó állapotban.
17515.

Rufpreis:
1 000 HUF

17516.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rabindranath Tagore: Hajótöröttek. Fordította: Bartos Zoltán. Világhírű regények. Bp., é.n., Tolnai. Átkötött félvászon-kötés, Tagore beragasztott arcképével.
17517.

Rufpreis:
800 HUF

17518.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján írta Rédey Mária. Bp., 1935, Nyugat. Kiadói félbőr kötésben, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
17519.

Rufpreis:
2 000 HUF

Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. Bp., 1943, Révai. Kopott félvászon kötésben.
17520.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF