https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 285
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2088992
17496
368
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bernát Balázs: Miért nem térhet vissza a mult. Bp., 1947, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói papírkötésben, a borítón hiánnyal.
Das Lot is nicht erreichbar
2087066
17497
368
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kárpáti Frigyes György: Hívatlan látogató. Pomáz, 2017, Kráter. Kiadói papírkötés, foltos, ázott, hullámos lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2088911
17498
368
0
4400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vörösmarty Mihály minden munkái V-VI. köt.: Színművek I-II. köt. Kiadták Bajza J. és Schedel Ferenc. Bp., 1845, Kilián György, 384+2+252+2 p. Későbbi kopott aranyozott átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, hiányzó elülső szennylappal és címlappal.
Das Lot is nicht erreichbar
2092428
17499
368
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Varga István: A reklám. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben. 2088923
17500
368
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szebeni András: Szín-darabok. 20 éves a Budapesti Kamaraszínház. Szerk.: Sóvári Zsuzsa. Bp.,2010,Budapesti Kamaraszínház Nonprofit Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2072322
17501
368
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyomdaipari enciklopédia. Szerk.: Dr. Gara Miklós. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2001, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2057382
17502
368
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Endrődi Sándor: A magyar költészet kincsesháza. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1966195
17503
368
0
14000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dedikált könyv gyűjtemény. Kb 60 db modern verses könyv és regény, mind szerzői dedikációval
Das Lot is nicht erreichbar
2138749
17504
368
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Lőrinc: Nők, habzó májusi rózsák. Bp., 1987, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2056134
17506
368
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Párkány László: Tolnay Klári. Egyes szám első személyben. Bp.,1999, Codex Print. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által Cserje Zsuzsa (1945-2018) rendező-dramaturgnak dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
1606527
17507
368
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyüjteménye. Szerk.: Radó Antal. Bp., 1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Ötödik módosított és bővített kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borítót a vászonra kasírozták, festett lapélekkel, de egyébként jó állapotban. 1703278
17508
368
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kaczér Illés: Khafrit, az egyiptomi asszony. Budapest, 1916., Bíró Miklós kiadása. Kiadói illusztrált (Földes) papírkötés, intézményi bélyegzővel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse