Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 285

Eszterhás István: A hézag. Cleveland Heights, 1983, Szerzői kiadás.  Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borító gyűrött.
17472.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eszterhás István: Mendő Szabó Mári néni komendál. Magyar Könyvtár. Cleveland,1960, Magyar Könyvtár. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
17473.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eszterhás István: Kakucsográfia. Cleveland Heights, 1987, Szerzői kiadás.  Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
17474.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dombi Lajos: Látlelet napjainkról. hn., 2015, Szerzői. Kiadói papírkötés.  A szerző által Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) előadóművész, tanár, a Magyar Rádió főbemondója részére dedikált példány
17475.

Rufpreis:
800 HUF

Szilágyi Ferenc: -... amire jó emlékezni - A haza minden előtt. Élményem a Nemzeti Társas Körben. Bp.,2016.,Püski. Kiadói papírkötés.    A szerző által Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) előadóművész, tanár, a Magyar Rádió főbemondója részére dedikált példány
17476.

Rufpreis:
800 HUF

Döbrentei Kornél: Helybengalopp. Bp., 2005., Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  A szerző által Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) előadóművész, tanár, a Magyar Rádió főbemondója részére dedikált példány
17477.

Rufpreis:
1 000 HUF

Francois Villon: Francois Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp.,2002, Forever. Kiadói papírkötés, pár lap szélén sérüléssel.
17478.

Rufpreis:
800 HUF

Schneider Izabella: A hiúz. Bp., 1998, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17479.

Rufpreis:
1 200 HUF

17480.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sinka István: Hontalanok útján. Versek. Bp., 1943, Magyar Élet. Félvászon-kötés.
17481.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kolozsvári Grandpierre Emil: Egy potenciavadász följegyzései az összeomlás után. Bp., 1989, Magvető. Szerző által dedikálva. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.
17482.

Rufpreis:
2 000 HUF

17483.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF