https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 285
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2001599
18552
368
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok, Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Szerk.: Tímár Árpád. Bp. 1985, Magvető. fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. 2001601
18554
368
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Újszászy Kálmán emlékkönyv. Szerk.: Balassa Iván, Kováts Dániel, Szentimrei Mihály. Szoboszlay András rajzaival. Bp.-Sárospatak, 1996, Szabad Tér. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. Ifj. Ujszászy Kálmán általi ajándékozási sorokkal, dátumozva.
Das Lot is nicht erreichbar
1988146
18557
368
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lehel István: Jászai Mari utolsó szerepe. Bp., 1930, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t+241+3 p. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1934529
18558
368
0
4600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bárdosi Németh János: Szegény ország. Pécs,[1941], Janus Pannonius Társaság, (Rákóczy-ny.), 63+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a hátsó borítón kis szakadással. A szerző által dedikált. 1950456
18559
368
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Léc András: Csendes betűk. Bp., 1935, Kultur,(Radó István-ny.), 32 p. Kiadói illusztrált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1951957
18561
368
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár H. Lajos: Levelek a hazából a honba. Szolnok, 1993, Szolnoki Térségi Szövetség. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1915733
18563
368
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete Gyula: Április, május, június. Bp.,1983,Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
1952103
18565
368
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
William Shakespeare: A makrancos hölgy. Shakespeare összes színművei. XI. Vígjátékok V. Fordította: Lévay József. Bevezetéssel, és jegyzetekkel ellátta: Heinrich Gusztáv. Bp.,1914, Franklin, 185 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopásnyomokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1950615
18566
368
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bárány Tamás: Szélcsend. A borító Janovits István grafikusművész munkája. Bp.,(1943), Bersenyi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Ritka.
Das Lot is nicht erreichbar
1988022
18567
368
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vörösmarty Mihály minden munkái VI. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Pest, 1863, Ráth Mór, (Emich Gusztáv-ny.), 295 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1993795
18570
368
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Átdolgozta Szász Károly. Bp., é.n. Franklin. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2001989
18573
368
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Lexikon. XV. kötet. Sopronya-Vezér. Bp.,1884, Gerő Lajos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse