Macé János: Egy falat kenyér története. Levelek az ember életéről. Ford.: Zigány Árpád. Bp., 1910, Franklin. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1895. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1895, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, borító hátoldala foltos, de alapvetően jó állapotban. A hátsó kötéstábla belsején Az én újságom c. lap reklámjával, litográfia, 10.5x17 cm.
A görög szabadságért. Bp., 1948, "Segítséget a görög népnek" Országos Bizottsága kiadása. Vörösmarty, Byron, Shelley, Solón, Trencsényi-Waldapfel Imre és mások írásaival, néhány kottával. Papírkötésben, borítón kis szakadásokkal és hiánnyal.
Eszterhás István: A besúgó és az apostol. Magyar Könyvtár I. Cleveland,[1952., Katolikus Magyarok Vasárnapja.] Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos elülső borítóval.