Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 285

Révész Béla: Ady tragédiája 1-2. köt.  A háború, a házasság és forradalom évei. (Egybekötve.) Bp.,[1925.], Athenaeum, 1 t. (címkép, Székely Aladár felvétele)+192+24 t.+9 hasonmás.; 2 t. (címképek, az első Székely Aladár felvétele)+192 p.+ 33 t.+ 1 kihajtható hasonmás. Kiadói javított gerincű papírkötés, körbevágott.
17363.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ady Endre. Vér és arany. Bp., 1922. Athenaeum. későbbi félvászon kötésben
17364.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ady Endre Párisi noteszkönyve. Bp., 1924, Amicus. 61 p.Első kiadás! A könyvet a költő édesanyja megbízásából adták ki, sajtó alá rendezte Ady Lajos. Egészvászon kötésben. Előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel. Jó állapotban, enyhén kopott borítóval..
17365.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ottlik Géza-Hugh Kelsey: Kalandos hajózás a bridzs ismeretlen vizein. Fordította: Homonnay Géza, Kelen Károly. Bp.,1997, Európa. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17366.

Rufpreis:
5 000 HUF

17367.

Rufpreis:
1 200 HUF

Benedek Elek: Az élet útján. Jaschik Álmos által illusztrált borítóval, és egészoldalas képeivel. Bp.,én.,Pantheon. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17368.

Rufpreis:
1 400 HUF

B. Kovács Fréda: Rohanó áradat. Budapest, é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben. A szerző, B. Kovács Fréda által aláírt!
17369.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth László: Élni vagy meghalni... Versek. Kiskunhalas, 1934., 1 t.+87 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. A szerző által dedikált.
17370.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth Béla: A mi urunk Jézus Krisztus gyermekségéről írott könyv, mellyet mostan negyedszer bővebben és hellyessebben nyomtattak. Bp., 1895., Pallas, 59+3 p.+5 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval.
17371.

Rufpreis:
2 000 HUF

Orosz Ildikó: Marton László. Összpróba. Múzsák és mesterek, avagy egy rendező emlékezései. Radnóti Zsuzsa előszavával. Bp.,2017,Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17372.

Rufpreis:
1 200 HUF

Illés Béla: Válaszúton. Bp., 1958, Magvető, kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. A szerző által dedikált példány!
17373.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy Pál: Monologium. Párizs, 1971, Magyar Műhely.  Emigráns kiadás. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borító széleken kis szakadásokkal. A szerző, Nagy Pál (1934- ) által Vattay Elemér (1931-2012) fényképész, műgyűjtőnek dedikált példány, és aláírt példány.
17374.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF