Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 285
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2133408
17436
368
Borza Nándor: Szavaló-könyv. Névnapi és újévi üdvözlő versekkel. Elemi iskolai és házi használatra. Összeszedé: - -. Bp., 1907., Franklin. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, egy-két lapon ceruzás bejelölésekkel, bejegyzésekkel.
2135486
17437
368
Magyar Irodalmi ritkaságok: Madách Imre versei I. H.n., é.n.., Kir. M. Egyetemi nyomda. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, tulajdonosí névbejegyzéssel. 2112486
17438
368
E. P. Oppenheim: A csapda. II. köt. Tolnai regénytára. Bp., én., Tolnai. Kiadói illusztrált papírkötés, jó állapotban.
2137395
17439
368
Nyírő József: Halhatatlan élet. Buenos Aires 1971. Editorial Transylvania. Sérült egészvászon kötésben.
2137403
17440
368
Békeffi István - Kellér Dezső: Pomócsi kalandjai. Bp., é.n. Vidám színpad. Kiadói, kissé sérült papírkötésben. 2137411
17441
368
Radnóti Miklós versei. Gyoma, 1948. Kner. Kiadói egészvászon kötésben.
2119129
17442
368
Koreny János: Mtévénosztalgia. hn., én., nyn. Papírkötésben. Dedikált+ Rajnai András: Sugarakból teremtett világ. Bp.,1998, Magyar Televízió. Kiadói papírkötés. Dedikált. + Miért? Össze.: Hanák Katalin és Váradi László. Bp.,1977, Tömegkommunikációs Kutatóközpont. Kiadói papírkötés.+ 2105683
17443
368
Gyurácz Ferenc: Személyes ügyeim. Tanulmányok, esszék. Magyar Nyugat Történeti Kiskönyvtára 10. Vaszilvágy, 2009., Magyar Nyugat. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) előadóművész, tanár, a Magyar Rádió főbemondója részére dedikált példány
2105767
17444
368
Nyírfás Pyrker Dezső: Őcsi és a történelem. Ifjúsági regény. hn., 2005, Esztergár Pál. Kiadói papírkötés. A könyv szerkesztője és kiadója: Esztergár Pál által Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) előadóművész, tanár, a Magyar Rádió főbemondója részére dedikált példány
2116332
17445
368
2116324
17446
368
Németh László: A medve-utcai polgári. Első kiadás. Bp., 1943, Magyar Élet. Félvászon-kötés.
2108396
17447
368
2200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF