Heltai Jenő: A néma levente. Fáy Dezső illusztrációival. Bp., é. n., Athenaeum. Harmadik kiadás. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, három javított, kissé sérült lappal.
Dr. Kiss Lajos: Az igazságügyi kézírásszakértői vizsgálat alapjai. Bp.,1977., Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3400 példányban.
Szövetkezeti vezető kincses könyve. Bp.,(1935),"Hangya,"208 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott, részben hiányos gerinccel.+ Dr. Glacz Oszkár: A szövetkezeti mozgalom történeti fejlődése Európában. Bp., 1922, Szerző,("Hangya"-ny.), 47 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt, kissé hiányos borítóval, foltos.
Macé János: Egy falat kenyér története. Levelek az ember életéről. Ford.: Zigány Árpád. Bp., 1910, Franklin. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
A magyar úriasszony otthona. Az otthon kultúrája. Szerk.: Szegedy-Maszák Aladárné, Stumpf Károlyné. Bp., 1934, Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon-kötés.
Kolozsvári Grandpierre Emil: Egy potenciavadász följegyzései az összeomlás után. Bp., 1989, Magvető. Szerző által dedikálva. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.