[Longosz]: Longus: Daphnis és Chloé. Pásztorregény. Fritzi Löw egészoldalas, színes litogárfiáival, a táblák előtt feliratozott hártyapapírral. Fordítás Paul Louis Courier francia szövege nyomán. Wien, é.n.,Hellas,(Friedrich Jasper-ny.), VI+2+78+2 p.+8 t. Kiadói kartonált papírkötés, aranyozott lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel, folttal. Számozott (1000/285.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került, bibliophil kiadvány.
Udvardi István: Muzsikáló Podmaniczkyak - Rekviem a város atyjáért. Kamermayer Károly emlékére. Veszprém, 2002. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.
Reinitz Béla: Dalok Ady Endre verseire. (Új dalsorozat.) Modern Könyvtár 31-33. Bp.,1911, Politzer Zsigmond és Fia,IV+2+33 p. Első kiadás. Sérült, hiányos papírkötésben. + Ady Endre szűzmáriás levelezőlapja... Magyar Lapok, 1937. május 16. VI. évf. 85 sz. újságcikkével.
Dombi Lajos: Látlelet napjainkról. hn., 2015, Szerzői. Kiadói papírkötés. A szerző által Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) előadóművész, tanár, a Magyar Rádió főbemondója részére dedikált példány
Szilágyi Ferenc: -... amire jó emlékezni - A haza minden előtt. Élményem a Nemzeti Társas Körben. Bp.,2016.,Püski. Kiadói papírkötés. A szerző által Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) előadóművész, tanár, a Magyar Rádió főbemondója részére dedikált példány