Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

Eötvös Károly: A Bakony I-II kötet. Bp., 1909, Révai. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos, kissé sérült borítóval, hullámos lapokkal, a II. kötet rossz állapotban
17552.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gellért Oszkár: Velem vagytok. Uj versek. Kozma Lajos rajzaival. Bp., 1926., Genius. Első kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült, foltos borítóval, sérült borítóval. A szerző által dedikált.
17553.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db J. F. Cooper regény modern kiadása.
17554.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db erotikus könyv: Káma Szutra. Anangaranga, Illatos kert (2x)
17555.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jankovich Ferenc 6 könyve, sorozatkötésben
17556.

Rufpreis:
1 000 HUF

9 db Verne regény sorozat kötésben nagyrészt
17557.

Rufpreis:
3 000 HUF

17558.

Rufpreis:
6 000 HUF

17559.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

17560.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ady-Múzeum I-II. kötet. Szerk.: Dóczy Jenő, Földessy Gyula.Bp., 1924, Athenaeum, 183+220 p. Átkötött félvászon-kötés.
17561.

Rufpreis:
6 000 HUF

17562.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

17563.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF