A mai világ képe I. kötet: Szellemi élet. Szerk.: Kornis Gyula. Bp., é.n., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
1907 Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum III. Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk.: Dr. Hankó Vilmos. Budapest, 1907, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon kötésben, Ultikalandok, vadászrajzok,
Bodnár István: Négy igaz barát. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Pintér Jenő: A magyar irodalom története I. (Bessenyei György fellépésétől Kazinczy Ferenc haláláig. ) Budapest, 1913, Szerzői,. Első kiadás, Aranyozott gerincű félvászon kötésben.