Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

Flammarion, Camille: Uránia. Bp., 1896, Légrády Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
17528.

Rufpreis:
1 000 HUF

[Pápai Páriz Ferenc-Bod Péter]: Franciscus Páriz Pápai - Petri Bod: Dictionarium Latino-Hungaricum.; Hozzákötve: Dictionarium Hungaricum-Latino. Cibinii(Nagyszeben),1767-1782,Samuelis Sárdi-Martin Hochmeister, 16+648;2(címlap)+2+404 p. Latin nyelven. Egészbőr-kötésben, kopott borítóval, cellux-szal javított gerinccel, részben hiányos elülső szennylappal, a második részben hiányzó címképpel, egy lap sarkán kis hiánnyal, a hátsó szennylapon bejegyzésekkel, tulajdonosi névbélyegzővel, foltos lapokkal, megviselt állapotban.
17529.

Rufpreis:
4 000 HUF
23

17530.

Rufpreis:
1 400 HUF

17531.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Vegyes könyvtétel, 4 db:  Czike László: Magyarország privatizációja.; Mogyorósi Géza: Berlin kompakt.; Rózsa-Flores Eduardo: Disznóságok gyűjteménye.; Beke György: Megrokkant élet. Bp., 2002-2006, Magyar a magyarért Alapítvány. Kiadói papírkötés, és kiadói kartonált papírkötés.
17532.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lázár Ervin: Napló. Bp.,2016, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17533.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bréviaire de l'Imprimeur et du Bibliophile. Paris,1931,Bulletin Officiel de l'Union syndicale des Maitres Imprimeurs. Francia nyelven. Rengeteg illusztrációval. Francia nyomdászati/tipográfiai kiadvány, nagyméretű, 31,5x24,5x3,5 cm. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
17534.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kamattáblázatok. Összeállították: Berkovits Jenő, Zsoldos Géza. Bp., 1917., Benkő Gyula. Korabeli reklámokkal. Vászon-kötésben, laza, kissé sérült kötéssel. +Napszámítási táblázat progresszív mód szerint vezetett folyószámlákhoz. Kiadja: Vértes Elemér, banktisztviselő, 2 sztl. lev.
17535.

Rufpreis:
800 HUF

Navarrai Margit: Heptameron. Ford.: Antal László. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé foltos illusztrált papír védőborítóban.
17536.

Rufpreis:
800 HUF

Pirk Ambrus: Játékról komolyan. Bp., 1979, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Átkötött műbőr-kötés, volt könyvtári példány.
17537.

Rufpreis:
800 HUF

Gottfried Kurze: Zukunft Weltmeer. Leipzig,1977.,VEB Fachbuchverlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
17538.

Rufpreis:
800 HUF

Joy Adamson 2 műve:  Elza és kölykei. (Szabadon élnek.).; A pettyes szfinx nyomában. Bp.,1966-1988., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírvédőbortóban és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17539.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF