Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

Békés István: Petőfi nyomában. Bp., 1959, Gondolat Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17540.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dante Komédiája I. kötet: A pokol. Fordította Babits Mihály. Bp., 1913, Révai , 4+330+2 p.+12 t. A fordító dedikációjának kézírás-facsimiléjével. Első magyar nyelvű kiadás. Átkötött félbőr-kötésben, kopott, kissé foltos gerinccel és kissé kopott borítóval.
17541.

Rufpreis:
1 000 HUF

mándi Nagy Endre: Kilenc országon keresztül. Európa legendái. Bp.,1941, Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés, laza fűzéssel, részben kijáró lapokkal.
17542.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes dedikált könyvtétel, 7 db:  Barcs János: Fekete barázdák., Kovács Ernő: Magyar rekviemek. Magyar feltámadás (Toronto, 1989), Gombár Csaba: Vigyázó szemetek merre is vessétek?, Horváth József: A "kísértet" fogságában, Baló Júlia: Rejtély, Horváth Loránd: Vásárhelytől Windsorig. (Windsor, 1988), Géczi Lajos: Civilek hadifogságban. A szerzők által dedikáltak.
17543.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Eszterhás István: Kováts Mihály hajóra száll. I-II. köt. Cleveland Heights, 1980, Szerzői kiadás.  Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos.
17544.

Rufpreis:
3 000 HUF

Eszterhás István: Amerikai magyar regény. Cleveland Heights, 1989, Szerzői kiadás.  Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
17545.

Rufpreis:
1 800 HUF

Werner Pieper: Kakadémia. Az emberi ürülék kultúrtörténete. Bp., 1997, Háttér. Ragasztott papírkötés, gazdagon illusztrált. Jó állapotban
17546.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes könyv tétel, 4 db.  Kellér Dezső: Kortársak és sorstársak. Bp., 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, enyhén sérült papír védőborítóval. Ágoston György, Veress István: Amerikából jöttem.  Bp., 1965, Kozmosz könyvek. Kartonált kötésben. Hámori Tibor: Randevú világhírű emberekkel. Bp., 1971, Medicina. Kartonált kötésben. Burget Lajos, Kovácsvölgyi Sándor: Hogyan viselkedjünk? Bp., 1962, Móra. Kopott kartonált kötésben.
17547.

Rufpreis:
1 000 HUF

Séta a pénz palotájában. A Magyar Nemzeti Bank és műemléképülete. Bp., 2005, Magyar Nemzeti Bank. Kiadói kartonált papírkötés.
17548.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mensáros László élete és pályafutása 1926-1993. Bp., 2001, Kairosz. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
17549.

Rufpreis:
1 200 HUF

Davies, Joseph E.: Moszkvai jelentés. Bp., 1945, Anonymus. Kiadói egészvászon kötésben.
17550.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Dezső füzetek 9 kötete (2., 4-5.,13., 15.16.,23-24., 31-32.,34-35.,43.) Bp., 1934-1938., Ludas Mátyás. Kiadói papírkötésekben, változó állapotban, egy köteten borítóhiánnyal, egy-két borító kissé foltos, egy bortó szélen kis szakadásokkal.
17551.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF