Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1963800
17444
366
Csík Gergely: A jóslat. Vígjáték öt felvonásban. A Magyar Akadémia 1875-ki Teleky-pályázatán, 100 arany jutalmat nyert mű. Bp.,1879, Tettey Nándor és Társa, 132 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés. 2022411
17445
366
2094104
17446
366
Nagy Endre: Phőbus védencei. A borító grafikája Végh Gusztáv munkája. Bp., é.n., Légrády. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott borítóval.
1646091
17447
366
Aurora. Hazai Almanach 1822-1831. Összeáll. és bev.: Kenyeres Imre. Bp., 1938, Officina. Illusztrált kiadói kartonkötésben, kissé sérült gerinccel
2094252
17448
366
Nemzeti Könyvtár 5 kötete (109-110.-115.): Jankovich Ferenc: Forr a világ., Ijjas Antal: Pázmány a nemzetpolitikus., Ady Endre: Ifjú szívekben élek., Bibó Lajos: A láp., Asztalos Miklós: És seregek támadtak. Változó állapotban, részben kopottas borítókkal. 2123850
17449
366
Tóth Béla: Szálló ígék lexikona. Bp., 1906, Franklin-Társulat. Papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Tiszteltpéldány és Orbán István könyvtára bélyegzővel, enyhén foltos.
2120092
17450
366
1967 Rádió és televízió évkönyv. 1967. Bp., 1967, Magvető. Fekete-fehér fotókkal. A fotók között Fekete István (1910-1970) fotójával. Kiadói nyl-kötés.
2120922
17451
366
Jámbor Pál: A magyar irodalom története, I-II. kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. Átkötött, kopottas félvászon kötésben. 2121106
17452
366
Schneider Izabella: A hiúz. Bp., 1998, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
2123804
17453
366
Szerb Antal: Utas és holdvilág. Bp.,1974., Magvető. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2123805
17454
366
Nagy László: Jönnek a harangok értem. Bp.,1978., Magvető. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
2123806
17455
366
Pilinszky János: Kráter. Összegyűjtött és új versek. Bp.,1981,Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF