Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2116309
17492
366
Kolozsvári Grandpierre Emil: A csillagszemű. Bp., 1954, Magvető. Szerző által dedikálva. Kiadói egészvászon-kötés javított papír védőborítóval. 2116315
17493
366
Kolozsvári Grandpierre Emil: Harmatcseppek. Bp., 1974, Magvető. Szerző által dedikálva. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval. 2116316
17494
366
Kolozsvári Grandpierre Emil: Elmés mulatságok. Bp., 1969, Magvető. Szerző által dedikálva. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval. 2116320
17495
366
Kolozsvári Grandpierre Emil: A szeplős Veronika. Kisregények, novellák, szatírák, tükörcserepek.. Bp., 1980, Magvető. Szerző által dedikálva. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval. 2119412
17496
366
A női test szépsége. XVI. századi francia költők. Bp.,1984,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2119175
17497
366
Harsányi Kálmán: Homo és homonkulusz. Bp., 1908., Benkő Gyula. Kiadói foltos papírkötésben, részben elvált kötéssel. Dedikált!
2121268
17498
366
Magyar nyelvvédő könyv. Közrebocsátották: Pintér Jenő és munkatársai. Bp.,1938, Sárkány Nyoma Rt., 144 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.
2121886
17499
366
Telkes Simon: Hogy magyarosítsuk a vezetékneveket? Bp., 1897, Pallas-ny., 79+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben. 2117216
17500
366
Gaal Mózes: A legnagyobb magyar. Korrajz. Juszkó Béla képeivel. Hazafias Könyvtár. 41. sz. Bp.,é.n.,Stampfel(-Révai), 35 p+3 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 3 kijáró lappal.
2117225
17501
366
Un Ami de L'École: Alain Redon Livre de Lecture Courante a L'Usage des Garcons. Paris,én., Paul Delaplane. 3. kiadás. Francia nyelven. Félvászon-kötésben. 2116314
17502
366
Kolozsvári Grandpierre Emil: A nagy ember. Lófő és kora. Bp., Magvető. Szerző által dedikálva. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval. 2116313
17503
366
Kolozsvári Grandpierre Emil: Keresztben az úton. Bp., 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Szerző által dedikálva. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF