Földem Virágom, Kassák Lajos válogatott versei. 1915-1935. Első kiadás. Bp., é.n. Pantheon. Szétvált fűzéssel, kiadói papírborítékban, volt könyvtári példány.
Ady Lajos: Ady Endre. Bp.,1923,Amicus,(Pápai Ernő-ny.),1 t.+245+3 p.+12 t.(Fekete-fehér fotók.) Oldalszámozáson belül egy egész oldalas térképpel is illusztrált. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés. Számozott (528./1000) példány.
Márai Sándor: Ég és föld. Bp.,1944,Révai. A borító grafikája Fenyves Sándor munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, kissé hiányos papír védőborítóban, a papírborítót leszámítva jó állapotban.
Fekete István: Hu. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1966, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott, kissé sérült papír védőborítóban, belül jó állapotban.
Fekete István: Téli berek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kiadói javított papír védőborítóval, jó állapotban.