Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

Varga István: A reklám. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi kiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
17564.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szamota István: Magyar oklevél-szótár. Pótlék a magyar nyelvtörténeti szótárhoz. Bp., 1984, ÁKV. Az 1902-1906. évi kiadás reprintje. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
17565.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Tóbiás Áron: A magyarok vére. Le san des Hongrois. Tudósítások tollal - mikrofonnal. Párizs-Bp., é.n., Varga-Tóbiás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17566.

Rufpreis:
1 600 HUF

17567.

Rufpreis:
2 000 HUF

Makkai Sándor 2 műve:  Makkai Sándor:Táltoskirály, Bp 1935 Genius kiadás, egészvászon kötés, enyhén foltos lapokkal, kötés sérült, felirat kopott - Makkai Sándor:Holttenger, Bp, 1936 Révai kiadás,egészvászon kötés,enyhén foltos lapokkal,kötésen felirat kopott
17568.

Rufpreis:
2 800 HUF

1988 Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1988, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben.
17570.

Rufpreis:
1 000 HUF

17571.

Rufpreis:
4 000 HUF

17572.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga István: A reklám. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.
17573.

Rufpreis:
1 800 HUF

Révész Béla: Ady tragédiája 1-2. köt.  A háború, a házasság és forradalom évei. (Egybekötve.) Bp.,[1925.], Athenaeum, 1 t. (címkép, Székely Aladár felvétele)+192+24 t.+9 hasonmás.; 2 t. (címképek, az első Székely Aladár felvétele)+192 p.+ 33 t.+ 1 kihajtható hasonmás. Kiadói javított gerincű papírkötés, körbevágott.
17574.

Rufpreis:
6 000 HUF

17575.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyomdaipari enciklopédia. Szerk.: Dr. Gara Miklós. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2001, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17576.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF