Szamota István: Magyar oklevél-szótár. Pótlék a magyar nyelvtörténeti szótárhoz. Bp., 1984, ÁKV. Az 1902-1906. évi kiadás reprintje. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
Tóbiás Áron: A magyarok vére. Le san des Hongrois. Tudósítások tollal - mikrofonnal. Párizs-Bp., é.n., Varga-Tóbiás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
Mereskovszkij munkái sorozat 10 kötete.(8 mű 10 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik töredék kötet, változó, többnyire kopott, rossz állapotban.
Révész Béla: Ady tragédiája 1-2. köt. A háború, a házasság és forradalom évei. (Egybekötve.) Bp.,[1925.], Athenaeum, 1 t. (címkép, Székely Aladár felvétele)+192+24 t.+9 hasonmás.; 2 t. (címképek, az első Székely Aladár felvétele)+192 p.+ 33 t.+ 1 kihajtható hasonmás. Kiadói javított gerincű papírkötés, körbevágott.