Szabó Dezső: Tanulmányok és jegyzetek. Szabó Dezső művei. Bp.,é.n.,Genius, (Világosság-ny.) Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, kissé laza fűzéssel.
Molnár Ferenc: Az Aruvimi erdő titka és egyéb szatírák. Az Érdekes Ujság könyvei. Bp., é.n. [1916], Légrády Testvérek,1 t.+226+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés,
Széptani remekírók II. kötet. Kiadja a Kisfaludy Társaság. Buda, 1846. M. kir. Egyetem Beítűivel. 106-296 p. Félvászon kötésben, előzéklap beragasztva, egyébként jó állapotban
Maxim Gorkij: Az emberek közt. Fordította: Havas András Károly. Bp.,[1927],Népszava. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel, kissé foltos borítóval.
Katona Lajos: Petrarca. Költők és írók. Élet- és jellemrajzok az irodalom köréből. Bp.,1907, Franklin, 4+163 p. Átkötött félvászon-kötés, az elülső előzéklap hullámos, egy lapszélen hiánnyal.
Nagy Endre: Hajnali beszélgetések Lukits Miklóssal. Bp.,én.,Genius, (Kunossy-ny.), 157+3 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, volt könyvtári példány.