Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 309
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2065307
17576
365
Gutenberg Nagy Lexikon I. köt. Bp., 1931, A Nagy Lexikon Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó kötéstábla hullámos.
1997918
17577
365
Grünhut Adolf: Tanulmányok a spiritizmus köréből. Magnetizmus, szomnabulizmus, mediumizmus. II. kötet. Bp., 1921, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Első kiadás. Kiadói papírkötés, gyűrött, szakadozott borítóval. 1998172
17578
365
Lukács György: Nagy orosz realisták.+Új magyar kultúráért. Bp.,1946-1948., Szikra. Első kiadások. Kiadói papírkötés.
2089810
17579
365
Illyés Gyula: Két kéz. Bp., (1950), Athenaeum. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
2063556
17580
365
Ádám Tamás: Máglyák ideje. Tapolca-Diszel, 2006,Jambuska. Kiadói papírkötés. Dedikált.
2069877
17581
365
Riskó Géza: Vasárnapi visszhang. Bp.,[1998],Hungalibri. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
2033263
17582
365
Pacepa, Ion Mihai: Vörös horizontok. 1-2. rész. Társadalmi valóság - nemzeti önismeret. Kézirat, belső használatra. Bp., 1988, BME GK Münnich Ferenc Kollégium. Kiadói papírkötés. Szamizdat. 2089789
17583
365
Sárközy Péter: Faludi Ferenc. (1704-1779.) Pozsony, 2005, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által Klebelsberg Éva részére dedikált példány. 2087022
17584
365
Az első száz évünk. 1918-2018. Kiadva a XXVI. Felvonó Konferenciára. Bp., 2018., TM-Lift. Kiadói papírkötés.
2087035
17585
365
Hegyes Zoltán: Szociográfia-részletek. Zalai napló, 171-203 p. Két példány, az egyiken a szerző dedikációjával.
2112140
17586
365
Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal. A szerző által dedikált! 2050897
17588
365
Peter Orban: A változások symbolonja. Ford.: Makra Júlia. Bp., 2009, Bioenergetic. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült karton dobozban, 64 lapos kártya-melléklettel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF