1930 Stella Csillagászati Egyesület Almanachja 1930-ra. VI. évf. Szerk.: Tass Antal és Wodetzky József. Bp., 1930, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Papírkötés, sérült borítóval, kissé hiányos gerinccel.
Rainer Maria Rilke: Mesék a jó istenről. Ford.: Bartos Zoltán. (Bp.),1921, Pán,(Thália-ny.), 200 p. Átkötött kissé foltos egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, Bor Pál rajzai nélkül. Megjelent 1000 példányban. Számozatlan példány.
Toroquato Tasso: A megszabadított Jeruzsálem. Ford.: Bálinth Gyula. Pest, 1863., (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.), XVI+492 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés.
Duray Miklós: Kutyaszorító. (Önéletrajz és beszélgetések önmagammal.) Püski, 1983., New York, 159 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll. Fejtő Ferenc. Bp., 1991, Cserépfalvi. Reprint kiadás. A Szép Szó irodalmi folyóirat különszáma, József Attila A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. történeti tárgyú érdekes írásaival. Kiadói egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
Dr. Sebestyén Sándor: A gordonkajáték technikájának elemzése. (A gordonkatanítás módszertana I. rész.) Bp.,1936, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, a gerincen kis hiánnyal.