https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 309
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2014616
17613
365
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc Napok, holdak, elmult csillagok. Bp., 1936, Révai. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Első kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
2048704
17614
365
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Makkai János: Urambátyám országa. Középosztályunk illemrendszerének és társadalmi viselkedésének szociológiája. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2017997
17615
365
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár H. Lajos: Volt egyszer egy udvar. Bp.,é.n, Szépírás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
2048008
17616
365
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kaffka Margit: Az élet utján. Válogatott gyűjtemény Kaffka Margit régi és legujabb gyűjteményeiből. Bp., 1918, Nyugat,(Pallas-ny.), 97 p. Első kiadás. Javított gerincű papírkötésben, borító nélkül.
Das Lot is nicht erreichbar
2049394
17617
365
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Amor Sanctus. Szent Szeretett könyve. Középkori himnuszok latinul és magyarul. Fordította Babits Mihály. Bp., 1948, Officina. Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2068200
17618
365
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kisfaludy Károly: Irene. Szomorújáték öt felvonásban. Bp.,1878, Franklin,133 p. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 8 lap kijár.
Das Lot is nicht erreichbar
2013840
17619
365
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Góbéságok. Erdélyi viccek. Összeáll.: Hajdu István. Bp.,1986, Minerva. Balázs Piri Balázs. Kiadói papírkötés. 2014668
17620
365
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ein Perlenstrauss Ungarischer Dichtungen. Übertragen von Hans Leicht. Bp.,(1939),Kir. M. Egyetemi Nyomda. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2022612
17621
365
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Felkai Ferenc: Nero. Madách-könyvtár. 4. Bp., 1942, Madách Színház-Új Színház Kft., 144 p.+ 6 t. Kiadói félvászon-kötés,
Das Lot is nicht erreichbar
2018007
17622
365
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Máthé Miklós 2 műve, a szerző által dedikáltak: A csokornyakkendős.; A szabadság nótáriusa. Bp.,1980-1987,Magvető-Magyarországi Református Egyház Zsinati Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1694380
17623
365
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balassa József: Helyes magyarság. Bp., é. n., Genius. Papírkötésben, jó állapotban. 1694389
17624
365
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss József: Esteledik, alkonyodik. Bp., 1920, Pantheon. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse