Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 309
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2111097
17637
365
1846484
17638
365
2063974
17639
365
Vörösmarty összes munkái. VI. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel. 2063968
17640
365
Vörösmarty összes munkái. IV. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel. 2110633
17641
365
2114142
17642
365
Francois Villon összes versei, Bp., 1966, Magyar Helikon, Szász Endre illusztrációival, kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval
2111298
17643
365
Cséry Dezső: Itél a Föld! Budapest, 1943, Griff. Cséry Dezső által könyvnapon dedikált példány! Félvászon kötésben, kissé viseletes állapotban.
2111554
17644
365
Morus Tamás: Utópia. Bp., 1989, Európa. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. 2115306
17645
365
Radó Vilmos: Gróf Benyovszky Móric élete és kalandjai. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói kopott félvászon-kötés. 2111502
17646
365
4 db régi könyv, közte Antalole France: A szilfasoron, Edmond Rostand: Cyrano de Bergerac 2110759
17647
365
500
Dr. Déry József: Mit tegyek...? 200 bevált hasznos tanács háziasszonyok részére. Bp., "Drogista Közlöny". Kiadói papírkötés javított gerinccel.
2110774
17648
365
500
Általános magyar könyvjegyzék. Szerk.: Pikler Blanka, Dr. Braun Róbert. Második bővített és javított kiadás. Bp., 1927. Lantos R.-T. Könyvesboltja. Kiadói papírkötés javított gerinccel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF