Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 309
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2113209
17540
365
2112486
17541
365
E. P. Oppenheim: A csapda. II. köt. Tolnai regénytára. Bp., én., Tolnai. Kiadói illusztrált papírkötés, jó állapotban.
2113048
17542
365
Dr. Fenyvesi László: Paráznák és szoknyapecérek. Bp., 1988., Garabonciás. Kiadói papírkötés. 2112373
17543
365
Schwarz Zsigmond: A horgonyjárat működése és javítása. 33 ábrával. Magyar Órás-szakkönyvtár. II. kötet. Bp., 1923, Budapesti Órásipartestület. Félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban. 2112478
17544
365
2112385
17545
365
2112391
17546
365
Carré-Barbier: Hamlet. Zenéjét szerezte: Thomas Ambrus. Ford. Böhm Gusztáv. Arad, 1870, Goldscheider H., 27 p. 2112343
17547
365
Mikszáth Kálmán: Frivol akta. Brézói ludak. Jókai Mór bevezetőjével. Bp.,1887., Révai. Második kiadás. Kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal. 2112416
17548
365
2049653
17549
365
2082984
17550
365
Thomas Mann művei 1-4. kötet. Bp., 1968. Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kettő kopott. 2083380
17551
365
Alszeghy- Baránszky-Jób: A magyar irodalom kincsesháza. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF