Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 309
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2064144
17528
365
2111023
17529
365
Szerdahelyi Sándor A magyar bohémvilág - Budapesti ujságírók almanachja 1908-ra. Bp. 1908. Bp. Ujságírók Egyesülete. Egészvászon kötés. 2111741
17530
365
3200
Vadas Mihály: Szomszédok. Bp., 1989, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. 2064193
17531
365
2050924
17532
365
Si King. Dalok könyve. Lyra Mundi. Bp.,1974, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2098386
17533
365
Gazsó L. Ferenc-Zelei Miklós: Szépséghibák. Bp., 1986., Szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé deformált gerinccel.
2083409
17534
365
Kahn, Fritz: A szerelem iskolája. Bp., 1984. Medicina. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
2017699
17535
365
Ráduly János (szerk.): Kibédi népballadák. Dedikált. Bukarest, 1975- Kriterion. Egészvászon kötésben.
2034434
17536
365
Győri Klára: Kiszáradt az én örömem zöld fája. Bukarest, 1975. Kriterion. Oláh Andor: Újhold király a magyar népi orvoslás életrajza. Bp., 1986. Gondolat. 2079863
17537
365
Ars poetica. Költői hitvallás a magyar irodalomban. Összeáll.: Cs. Nagy Zoltán. Kisújszállás,én.,Pannon-Literatúra. Kiadói aranyozott kemény-kötés.
2113469
17538
365
Szomjas vakló. 66 vajdasági magyar erotikus népmese. Szerk.: Burány Béla. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.+F. W. Bain-Baktay Ervin: Holdsarló. Hindu szerelmi történet. Ford. és az előszót írta: Baktay Ervin. Kráter Klasszikusok 3. Pomáz, 2003, Kráter. Kiadói papírkötés. 2113473
17539
365
Pilinszky János: Szálkák. Bp.,1975,Szépirodalmi. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF