Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 309

17528.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szerdahelyi Sándor A magyar bohémvilág - Budapesti ujságírók almanachja 1908-ra. Bp. 1908. Bp. Ujságírók Egyesülete. Egészvászon kötés.
17529.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vadas Mihály: Szomszédok. Bp., 1989, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
17530.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

17531.

Rufpreis:
2 800 HUF

Si King. Dalok könyve. Lyra Mundi. Bp.,1974, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17532.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gazsó L. Ferenc-Zelei Miklós: Szépséghibák. Bp., 1986., Szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé deformált gerinccel.
17533.

Rufpreis:
800 HUF

Kahn, Fritz: A szerelem iskolája. Bp., 1984. Medicina. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17534.

Rufpreis:
800 HUF

17535.

Rufpreis:
3 000 HUF

Győri Klára: Kiszáradt az én örömem zöld fája. Bukarest, 1975. Kriterion. Oláh Andor: Újhold király a magyar népi orvoslás életrajza. Bp., 1986. Gondolat.
17536.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ars poetica. Költői hitvallás a magyar irodalomban. Összeáll.: Cs. Nagy Zoltán. Kisújszállás,én.,Pannon-Literatúra. Kiadói aranyozott kemény-kötés.
17537.

Rufpreis:
800 HUF

Szomjas vakló. 66 vajdasági magyar erotikus népmese. Szerk.: Burány Béla. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.+F. W. Bain-Baktay Ervin: Holdsarló. Hindu szerelmi történet. Ford. és az előszót írta: Baktay Ervin. Kráter Klasszikusok 3. Pomáz, 2003, Kráter. Kiadói papírkötés.
17538.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pilinszky János: Szálkák. Bp.,1975,Szépirodalmi. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel.
17539.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF