Ozorai Imre vitairata. Bp. 1961. Akadémiai. Krakkóban 1535-ben megjelent mű hasonmás kiadása. (Bibliotheca Hungarica Antiqua IV.) Bordázott gerincű díszes kiadói vaknyomásos bőrkötésben. Kiváló állapotban.
Kasza Lajos: Egy menekült magyar állatorvos élete. I-II. köt. I. köt.: Budapesttől Washingtonig. II. köt.: Éveim Amerikában és Angliában. Bp., 1997-1998., Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
Dr. Kotoff Olivér: A kutya kiképzése szimatmunkára. Kézirat gyanánt. Anghi Csaba előszavával. Bp.,1958, É. M. Dokumentációs és Nyomtatványellátó Vállalat. Kiadói papírkötés. Megjelent 250 példányban.
Colligátum Juristowski Miklós ezredes-hadbíró életéről és munkásságáról: Dr. Somos Lajos: Juristowski Miklós ezredes-hadbíró élete és irodalmi munkássága.; Dr. Csermely Gyula: Egy különleges könyvtár. Eger-Bp.,1937-[1939], Szent János Nyomda-Klein S.-ny., 103+1;125 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
Kisfaludy Károly minden munkái. III. kötet. Öszveszedte Toldy Ferenc. Buda, 1831. Magyar Királyi Egyetem betűivel, 203+1 p. Papírkötésben, foltos, kopott borítóval, néhány foltos lappal, deformált gerinccel.