https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 309
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2027461
17625
365
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vajda János: A virrasztók. Vajda János legszebb költeményei. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói, kissé szakadozott papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2027411
17626
365
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Török Gyula: Fehér világ. Regényes novellafüzér. (Bp.,1919,) Táltos, 130+1 p. Első kiadás. Kiadói litografált, illusztrált papírkötés, kis szakadással, nagyrészt felvágatlan lapokkal, ex libris-szel (Buday György (1907-1990): Dr. Kozocsa Sándor könyve, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 6×5,5 cm), Kozocsa Sándor magánkönyvtári bélyegzőjével. A szerző, Török Gyula (1888-1918) posthumus novelláskötetének borítója a szerző munkája. Dr. Kozocsa Sándor (1904-1991) erdélyi születésű bibliográfus.
Das Lot is nicht erreichbar
2027413
17627
365
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fenyő László: Őszi kávéház. Bp.,(1936),Nyugat,(Hungária-ny.), 77+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2027410
17628
365
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Zsolt: Morbusz és Hungarikum. Dedikált! Bp., 2007. Napkút.
Das Lot is nicht erreichbar
2027455
17629
365
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Arcok és vallomások 2 kötete: Rónay György: Kassák Lajos. Tüskés Tibor: Pilinszky János. Bp.,1971-1986, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1988871
17630
365
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Sárkány Pál-Dr Ócsag Imre: Magyar kutyafajták. Bp., 1987 Mezőgazdasági Kiadói kartonálás
Das Lot is nicht erreichbar
2077635
17631
365
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben.Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, hiányzó elülső borítóval. 2111072
17632
365
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gerő Katalin: Életem. Bp., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Papírborításban.
Das Lot is nicht erreichbar
2063983
17633
365
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hatvany Lajos: Ady világa. IV. Szerelem Könyve II. köt. Ady és Léda. Wien,(1924),Pegasus, 2+83-191+1 p. Papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2048382
17634
365
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pálffy Albert: Anna és grófné. Bp.,1886, Franklin. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2111077
17635
365
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kabos Ede: Éva. Színmű három felvonásban. Bp., 1890, Athenaeum. Papírborításban.
Das Lot is nicht erreichbar
2111064
17636
365
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lauringer Ernő: Közintézményeink fejlődése. Szentgotthárd, Wellisoh Béla kiadása. Papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse