Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 309

17673.

Rufpreis:
5 000 HUF

Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész képeivel. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Gottermayer féle aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kis kopásokkal
17674.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kezdők nyelvkönyve sorozat 16 különféle nyelv, 2019-es kiadású nyelvkönyve új állapotban, letölthető hanganyagokkal.
17675.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

17676.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gábor György: Ingres hegedűje. Bp., 1972., Magvető. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
17677.

Rufpreis:
1 000 HUF

17678.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18501.

Rufpreis:
8 000 HUF

18505.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18506.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II. kötet. Darabokra szaggattatol. (Erdélyi történet I.). Bp., 1940, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés jó állapotban.
18507.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18508.

Rufpreis:
3 000 HUF

Molnár Tamás: Hontalanság. Válogatás a nemzeti sajtónak és az asztalfióknak írt publicisztikából. Bp.,2003, Magvető. Kiadói papírkötés.
18509.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF