Vörösmarthy-Album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Szerk.: Lándor Tivadar. A Pesti Napló előfizetői részére készült. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.
Vörösmarty Album. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas aranyozással,
Vegyes könyvtétel, 4 db Tóth Árpád összes versei. Bevezette és a hátrahagyott költeményekkel és töredékekkel együtt sajtó alá rendezte Szabó Lőrinc. Bp., é.n., Athenaeum. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban. Voltaire: Zadig a vagy a végzet. Bp.,1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány. Montesquieu: Igaz történet. Bp.,1963, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Petőfi Sándor: János vitéz. Móra klasszikusok. Rónay Emy rajzaival. Bp.,1993,Móra. Kiadói keménykötés. Változó állapotban.
1904-1918 Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum. Évkönyv a család és az ifjúság számára. I., III., VIII. évfolyam. Szerk.: Dr. Hankó Vilmos. Bp., 1904-1918, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói festett, illusztrált fél- és egészvászon kötésben, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.