Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet. Nem teljes. Bp. 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés, változó állapotban, többnyire kopottas borítókkal, egy-két kötet gerincén kis sérüléssel, néhol kissé laza fűzéssel.
Petőfi Sándor összes költeményei. Eredeti kéziratok és kiadások alapján megjavított harmadik népies kiadás egy kötetben. Millenniumi kiadás. Bp.,én., Athenaeum, 1 t.+2+788 p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kopott borítóban.
Erdélyi Szépmíves Céh 5 kötete: Tamási Áron: Ábel a rengeteg; Ábel az országban; Ábel Amerikában; Szűzmáriás királyfi.+Asztalos János: Elmondja János. Kolozsvár,én., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, az egyik gerincen kis sérüléssel.
3 db regény: Marlitt: Aranyos Erzsike; Herman Ottóné: Évike; Tutsek Anna: Vidorka, Új élet. Vászonkötésben, példányonként változó, kissé kopott állapotban.