Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2056266
30479
358
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP 2056531
30480
358
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" jelzett Ag emlékérem (31,1g/0.925/42,5mm), bronzozott Cu emlékérem (42,5mm) és aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) szettben, sérült dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP-1 patina
2056563
30481
358
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" jelzett Ag (31,32g/0.925/42,5mm), aranyozott Cu (42,5mm) és bronzozott Cu (42,5mm) emlékérem sérült dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP,1 patina
2016636
30482
358
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" Br emlékérem (43mm) + Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Br emlékérem pár (42,5mm) T:1-
2056418
30483
358
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1993. "Debrecen - A szabad királyi városi cím adományozásának 300. évfordulója / Lipót tallér" jelzett Ag emlékérem díszdobozban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) ujjlenyomat, kis patina 2056217
30484
358
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1995. "Nagyvárad - Szent László halálának 900. évfordulója" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP 2059390
30485
358
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1995. "Nagyvárad - Szent László halálának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP fo.
2058452
30486
358
Numismatik
Loósz József (1908-) 1947. "SAS / Siess-Adj-Segíts / Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért" Br emlékérem (40mm) + 1948. "1848-1948" zománcozott gomblyukjelvény, Petőfi Sándor arcképével (19x16mm) + a Siess Adj Segíts mozgalom "Egy marék búza a hadifoglyokért" akciójának átvételi elismervénye T:2 a jelvényen patina 1988453
30487
358
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Bolyai Farkas 1775-1856" kétoldalas, öntött Br plakett (69mm) T:1- 2055018
30488
358
Numismatik
Melocco Miklós (1935-) 1996. Herceghalom - Tangl Ferenc / Állattenyésztési és Takarmányozási Kutatóintézet" Br emlékplakett eredeti dísztokban (120mm) + 3db adományozói oklevél "id. Tóth Imre díj", "Konkoly-Thege Sándor díj", "Kiadói Nívódíj" T:1- 1979997
30489
358
Numismatik
Nagy István (1920-) 1976. "Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs / 900 éves a Dukász korona" Br emlékérem (42,5mm) T:1
1988332
30490
358
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF