Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2004810
30491
358
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Osváth Mária (1921-1998) 1978. "M. Petri" egyoldalas, öntött Br plakett (111mm) T:2
2009120
30492
358
14000
Numismatik
Palotás József (1947- ) DN "Női akt" Br plakett (89x109mm) T:1
2009127
30493
358
14000
Numismatik
Palotás József (1947- ) DN "Női akt csipkében" Br plakett (86,5x109mm) T:1
1924359
30494
358
Numismatik
2055978
30495
358
Numismatik
Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosházi csoportja / Eötvös József 193-1971" jelzett Ag emlékérem (35,6g/0.835/42,5mm) T:PP Adamo OH2
2060302
30496
358
Numismatik
Reményi József (1887-1977) 1934. "A M. Kir. Operaház 50 éves fennállásának emlékére" Br emlékérem (70mm) T:2 HPII 2249. 1273939
30497
358
Numismatik
Reményi József (1887-1977) 1955. "Magyar Nemzeti Színház 1945-1955 / Színházunk felszabadulásának 10 éves emlékére" kétoldalas Br emlékérem mesterjegy nélkül (212g/80mm) T:2 apró ph. / Hungary 1955. "Hungarian National Theater 1945-1955 / 10th Anniversary - Liberation of our theater" two-sided Br commemorative medal without signature, József Reményi's work (212g/80mm) C:XF tiny edge error 2009051
30498
358
Numismatik
Renner Kálmán (1927-1994) DN "Mikola Sándor érem" Br plakett, másolat (83mm) T:2
1989455
30499
358
Numismatik
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SU2
2056590
30500
358
4600
Numismatik
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Ag emlékérem (35,58g/0.835/42,5mm) T:PP
2056273
30501
358
Numismatik
Szabó Géza (1939-) 1992. "Trianon Emlékérem" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (44g/0.999/42,5mm) T:BU kis patina 2009043
30502
358
Numismatik
Szabó Imrefia Béla (1952- ) DN "Szolnok - Fiumei úti iskola - Az iskoláért" Br kétoldalas plakett (79mm)T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF