Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 164

30407.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bakonyi Sándor (1892-1937) ~1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912-1927" Br emlékplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (55x43mm) T:2
30408.

Rufpreis:
1 200 HUF

30409.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + Garamkeszi János (1936-2014) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Br emlékérem (43mm) T:1-,2
30410.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" Ag emlékérem, sérült és ragasztott ÁPV tokban (~34,4g/0.800/42,5mm) T:1-
30411.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bognár György (1944-) 1987. "Hungaria Eliberata 1683-1699 - Eger MÉE 1987" Ag emlékérem, sérült és ragasztott ÁPV tokban (~35g/0.800/42,5mm) T:1
30412.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat - Buják vára" Ag emlékérem, plombált ÁPV tokban (~35g/0.835/42,5mm) T:1
30413.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" jelzett Ag emlékérem (35,86g/0.835/42,5mm) T:PP kis fo.  Adamo BP25
30414.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bognár György (1944-) 1989. "Vasfüggöny / Berlini fal" ezüst emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
30415.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" Ag emlékérem (31,64g/0.835/42mm) T:1-
30416.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar;" piefort Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat Hungary 1990. "Commemorative coin of the Hungarian Republic" piefort Ag commemorative medal in original case with certificate. Sign.: György Bognár (31,1g/0.925/42,5mm) C:PP fingerprint
30417.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem, dísztokban (65mm) T:PP ujjlenyomat
30418.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF