Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2056198
30419
358
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom" Ag emlékérem, tanúsítvánnyal eredeti tokban (31,5g/0.925/42,5mm) T:PP
2056181
30420
358
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) ujjlenyomat, foltos
2021982
30421
358
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" aranyozott, piefort fém emlékérem (65mm) T:PP kis ph.
2056363
30422
358
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
2056398
30423
358
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
2059362
30424
358
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP 2056453
30425
358
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem dísztokban (15,67g/0.999/42,5mm) T:PP 2058193
30426
358
Numismatik
Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,26g/0.925/50mm) T:PP ujjlenyomat, patina 2057450
30427
358
Numismatik
Bognár György (1944-) 2002. "Magyar Millennium" Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,4g/0.925/50mm) T:PP ujjlenyomat, patina 2057470
30428
358
Numismatik
Bognár György (1944-) 2006. "Itthon Európában" Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,37g/0.925/50mm) T:PP ujjlenyomat, patina 2057497
30429
358
Numismatik
Bognár György (1944-) 2010. "A 20 éves Magyar Köztársaság 5. parlamenti ciklusa" Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,43g/0.925/50mm) T:PP ujjlenyomat, patina 2054953
30430
358
Numismatik
Bognár György (1944-) 2011. "Eötvös József koszorú" jelzett Ag díjplakett, eredeti "MTA" dísztokban, adományozói oklevéllel (117,45g/0.925/60mm) T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF