Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 164

30431.

Rufpreis:
3 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1985. "A HNF (Hazafias Népfront) VIII. Kongresszusa Budapest 1985" egyoldalas, öntött Br plakett (105mm) T:1-
30432.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Mátyás király halálának 500. évfordulója emlékére" Ag emlékérem eredeti "Bozó Gyula" tokban (35,96g/0.835/42,5mm) T:2(eredetileg PP) patina
30433.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Pest Megyei Közlekedés Biztonsági Tanács / Eredményes Társadalmi Munkáért" kétoldalas, öntött Br plakett, peremen "95" sorszámmal(?) (116mm) T:1-,2 ph.
30434.

Rufpreis:
3 000 HUF

30435.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956 Vértanúk Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989" alpakka emlékérem sérült, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1-
30436.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956 Vértanúk Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989" (2x) alpakka emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:BU
30437.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" jelzett Ag emlékérem (11,81g/0.925/35mm) T:1 (eredetileg PP)
30438.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csúcs Viktória (1934-1993) DN "Hódmezővásárhely Tanácsháza" Br emlékérem (32mm) + 1984. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete / Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete" fém emlékérem (42,5mm) ÁPV sérült plombált tokban + 1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem (42,5mm) sérült, ÁPV plombált tokban T:BU,1
30439.

Rufpreis:
800 HUF

Csúcs Viktória (1934-) DN "Kalocsa, Kiskunhalas, Mezőkövesd" ezüstözött fém emlékérem szett, műanyag tokban (32mm) T:PP, 1 (PP) kis patina
30440.

Rufpreis:
3 000 HUF

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Torna-Egyletek Szövetsége" jelzett Ag érem, hátlapon gravírozva (43,71g/0.800/45mm) T:1-,2
30441.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dévényi János (1934- ) 1976. "Várpalota 25 éves 1951-1976" Br plakett (94mm) T:1- ujjlenyomat
30442.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF