Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 164

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) ~1970. "MUOSZ - A Magyar Sportújságírók Díja - Az év legjobbjainak" egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (119x79mm) T:1-
30467.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem fóliában (42,5mm) + DN Evezős Br emlékérem T:1- kis patina
30468.

Rufpreis:
800 HUF

Kósa István (1953- ) 2000. "Szent István - Államalapító 969-1038 / Ezeréves Magyarország" Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, dísztokban (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP
30469.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" peremén jelzett Ag emlékérem (36,12g/0.835/42,5mm) T:PP ujjlenyomat Adamo BA3
30470.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" peremén jelzett Ag emlékérem (36,12g/0.835/42,5mm) T:PP Adamo BA3
30471.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lapis András (1942-) 1988. "MÉE Kiskőrösi Csoportja / Petőfi útja sorozat III. - Útkeresés" Ag emlékérem (35,62g/0.835/42,5mm) T:PP
30472.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" jelzett Ag emlékérem (~43,2g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo SG2
30473.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Lapis András (1942-) 1981. "10 éves a Kiskőrösi Csoport / Petőfi szülőháza" Br emlékérem (42,5mm) T:1
30474.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lapis András (1942-) 1985. "Erdei Ferenc születésének 75. évfordulójára - Szeged 1985 - TE Szöv" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30475.

Rufpreis:
800 HUF

Lapis András (1942- ) 1986. "Nemes Marcell műgyűjtő 1885-1930 / 20 éves a szervezett éremgyűjtés Kecskeméten MÉE" Ag emlékérem, sérült és ragasztott kék ÁPV tokban (~35,g/0.835/42,5mm) T:1-
30476.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" Ag emlékérem (35,95g/0.835/42,5mm) T:PP enyhe felületi karcok
30477.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" Ag emlékérem, plombált kék ÁPV tokban (~38g/0.835/42,5mm) T:1- patina
30478.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF