Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1966110
30467
358
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) ~1970. "MUOSZ - A Magyar Sportújságírók Díja - Az év legjobbjainak" egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (119x79mm) T:1- 1993982
30468
358
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem fóliában (42,5mm) + DN Evezős Br emlékérem T:1- kis patina
2056282
30469
358
Numismatik
Kósa István (1953- ) 2000. "Szent István - Államalapító 969-1038 / Ezeréves Magyarország" Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, dísztokban (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP 2055924
30470
358
Numismatik
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" peremén jelzett Ag emlékérem (36,12g/0.835/42,5mm) T:PP ujjlenyomat Adamo BA3
2001684
30471
358
Numismatik
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" peremén jelzett Ag emlékérem (36,12g/0.835/42,5mm) T:PP Adamo BA3
2056602
30472
358
4600
Numismatik
Lapis András (1942-) 1988. "MÉE Kiskőrösi Csoportja / Petőfi útja sorozat III. - Útkeresés" Ag emlékérem (35,62g/0.835/42,5mm) T:PP 2055920
30473
358
4400
Numismatik
Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" jelzett Ag emlékérem (~43,2g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo SG2 1979315
30474
358
Numismatik
Lapis András (1942-) 1981. "10 éves a Kiskőrösi Csoport / Petőfi szülőháza" Br emlékérem (42,5mm) T:1
2004587
30475
358
Numismatik
Lapis András (1942-) 1985. "Erdei Ferenc születésének 75. évfordulójára - Szeged 1985 - TE Szöv" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 2056039
30476
358
4400
Numismatik
Lapis András (1942- ) 1986. "Nemes Marcell műgyűjtő 1885-1930 / 20 éves a szervezett éremgyűjtés Kecskeméten MÉE" Ag emlékérem, sérült és ragasztott kék ÁPV tokban (~35,g/0.835/42,5mm) T:1- 2056011
30477
358
Numismatik
Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" Ag emlékérem (35,95g/0.835/42,5mm) T:PP enyhe felületi karcok
2042036
30478
358
4600
Numismatik
Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" Ag emlékérem, plombált kék ÁPV tokban (~38g/0.835/42,5mm) T:1- patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF