Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 164

Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem, sérült és ragasztott ÁPV tokban (~34,80g/0.640/42,5mm) T:1  Adamo SH1
30503.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Telcs Ede (1872-1948) 1928. "III. Országos Kézművesipari Tárlat Budapesten - aranyérem Bereczky Sándor esztergályosnak" aranyozott Br emlékplakett (90,26g/60mm) T:1- patina Hungary 1928. "3rd National Crafts Exhibtion - gold medal for turner Sándor Bereczky " gilt Br memorial plaque (88,37g/54mm) Sign.: Ede Telcs C:AU patina
30504.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Trischler Ferenc (1945- ) DN "Baranya Megye Építőiparáért a Baranya Megyei Építőipari Szervezetek Gazdasági Társaságától 1979-1989" kétoldalas, öntött Br plakett (113mm) T:1-
30505.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1928. "Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe" ezüstözött Br emlékérem füllel (40mm) + 1939. A Magyar Anyák Nemzetvédő Bizottságának meghívója "Az érdemes, legtöbbgyermekes anyák kitüntetése és jutalmazása" rendezvényére T:1-
30506.

Rufpreis:
2 000 HUF

1867. "Ferenc József és Erzsébet koronázására" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: August Kleeberg (46mm) T:1-,2 Hungary 1867. "For the coronation of Franz Joseph and Elizabeeth" silver plated commemorative medal. Sign.: August Kleeberg (46mm) C:AU,XF
30507.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1894. "Kossuth Lajos / Szabadság, Egyenlőség, Testvériség 1848" Cu emlékérem füllel (28mm) + 1908. Kossuth Lajos részben dombornyomott, litográf képeslap. Szign.: K. Sávely D. T:1-
30508.

Rufpreis:
3 000 HUF
20

~1900. "Magyar Athletikai Club 1875" jelzett Ag érem (12,05g/0.800/28mm) T:2
30509.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1900. "Magyar Athletikai Club 1875" Br érem (37mm) T:2
30510.

Rufpreis:
1 200 HUF

1935. "Bethlen Gábor Polgári Lövész Egyesület" fém plakett (41mm) T:2
30511.

Rufpreis:
1 000 HUF

1951. "Primi professores nostri - I. Turányi-K.Kádas-L.Silbersdorff - MCMLI Quinquaginta Annorum / Facultas ingeniariorum transportatoria habet annos L - Szegedinum - Zolnokia Budapestinum" Br plakett dísztokban (70mm) T:1
30512.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1955. "Budapesti Református Theologiai Akadémia 1855-1955" Br emlékérem (60mm) T:1-
30513.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

~1960-1990. 8db sport témájú díjérem és plakett, közte "Nemzetközi Siótour kupa - Kaposvár-Siófok 1978." T:1-1-
30514.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF