Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1979965
30527
358
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1978. "Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár 1978.9.22-10.1 / Budapesti Nemzetközi Vásárközpont" kétoldalas ezüstözött emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:1-
1994233
30528
358
Numismatik
1978. "Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár 1978.05.17-05.25 / Budapesti Nemzetközi Vásárközpont" kétoldalas ezüstözött emlékérem, eredeti, sérült tokban (70mm) T:1-
2060076
30529
358
7500
Numismatik
1978. "Kétszáz éves a Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola 1778-1978" öntött Br érem eredeti dísztokban (97,5mm) T:1-
2037006
30530
358
Numismatik
1978. "Mezőtúr 600 éves 1378-1978" Br plakett (115mm) T:2 patina
2009978
30531
358
Numismatik
1979. "Öttusa Világbajnokság Budapest" részben festett Br emlékérem (80mm) T:1- 2001736
30532
358
Numismatik
1987. "K&H Bank / Országos Kereskedelmi és Hitelbank Rt. 1987 Január 1." fém emlékérem (42mm) T:1- 2054155
30533
358
Numismatik
1989. "Temesvár - 1514, 1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem!" aranyozott fém emlékérem (43mm) T:1- (PP)
2021499
30534
358
Numismatik
1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
2056191
30535
358
Numismatik
1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP 1994152
30536
358
Numismatik
1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás" újratemetése Esztergomban, ezüstözött emlékérem (42mm) T:BU
1960865
30537
358
Numismatik
1992. "Veterán Repülők Egyesülete - Pécs - 1992. szeptember 19." kétoldalas, öntött Br plakett eredeti "MVRE" tokban (82mm) T:1-
1974325
30538
358
Numismatik
1992. "Magyar Növény-Mikroszaporítók Egyesülete / Haberlandt Gottlieb" kétoldalas Br plakett (112x94mm) T:2 patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF