Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 164

1978. "Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár 1978.9.22-10.1 / Budapesti Nemzetközi Vásárközpont" kétoldalas ezüstözött emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:1-
30527.

Rufpreis:
800 HUF

1978. "Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár 1978.05.17-05.25 / Budapesti Nemzetközi Vásárközpont" kétoldalas ezüstözött emlékérem, eredeti, sérült tokban (70mm) T:1-
30528.

Rufpreis:
1 200 HUF

1978. "Kétszáz éves a Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola 1778-1978" öntött Br érem eredeti dísztokban (97,5mm) T:1-
30529.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

1978. "Mezőtúr 600 éves 1378-1978" Br plakett (115mm) T:2 patina
30530.

Rufpreis:
1 200 HUF

1979. "Öttusa Világbajnokság Budapest" részben festett Br emlékérem (80mm) T:1-
30531.

Rufpreis:
1 000 HUF

1987. "K&H Bank / Országos Kereskedelmi és Hitelbank Rt. 1987 Január 1." fém emlékérem (42mm) T:1-
30532.

Rufpreis:
800 HUF

1989. "Temesvár - 1514, 1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem!" aranyozott fém emlékérem (43mm) T:1- (PP)
30533.

Rufpreis:
1 400 HUF

1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30534.

Rufpreis:
1 200 HUF

1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
30535.

Rufpreis:
6 000 HUF
16

1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás" újratemetése Esztergomban, ezüstözött emlékérem (42mm) T:BU
30536.

Rufpreis:
1 000 HUF

1992. "Veterán Repülők Egyesülete - Pécs - 1992. szeptember 19." kétoldalas, öntött Br plakett eredeti "MVRE" tokban (82mm) T:1-
30537.

Rufpreis:
5 000 HUF

1992. "Magyar Növény-Mikroszaporítók Egyesülete / Haberlandt Gottlieb" kétoldalas Br plakett (112x94mm) T:2 patina
30538.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF