Horváth Mihály: Magyarország történelme II. kötet. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv, XXVII+570 p. Második, bővített kiadás. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
A fordulat. A Magyarok VII. Világkongresszusának III. és IV. kötete. III. kötet: A magyarság és a kelet. II. őstörténeti konferencia. IV. kötet: Trianon újraértékelése-konferencia. Magyarország XX. századi, különösen a II. világháború utáni kifosztása - konferencia. Államiság nélküli nemzetek és népek az Európai Unióban - konferencia. A Szent Korona és a magyar alkotmány - konferencia.Bp., 2008., Magyarok Világszövetsége. Kiadói papírkötés.
I. P. Magidovics: A földrajzi felfedezések története. Fordította: Dabis Attila. Bp.,1961, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.