Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 191

Rendőrségi napi jelentések. 1956. december 13. - december 31. 2. kötet. Összeáll.: Kajtár Erzsébet. Bp.,1997, Belügyminisztérium - 1956-os Magyar Forradalom Történetének Dokumentációs és Kutató Intézet Közalapítványa. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15815.

Rufpreis:
1 000 HUF

Charlotte Zeepvat: Ablak egy elveszett világa. A Romanov-család fotóalbuma. Nagy emberek-nagy történetek. Ford.: Erdős Zsolt. Bp., 2006, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15816.

Rufpreis:
1 800 HUF

A harmincéves Szovjetunió. 1917-1947. Bp.,1948,Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. + Lenin. 1870-1924. Moszkva, 1970. Orosz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15817.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kádár Gyula: A Ludovikától Sopronkőhidáig. Tények és Tanúk. Bp.,1978, Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
15818.

Rufpreis:
1 000 HUF

15819.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hajós György: Hollán Ernő, a katona, a mérnök, az államférfi. Bp.,2006, Építésügyi Tájékoztatási Központ Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
15820.

Rufpreis:
2 000 HUF

15821.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dr. Bihari Péter: Általános és hazai művelődéstörténet. I-II. kötet. I. kötet: Történelem előtti kor. Ókor. Középkor. II. kötet: Újkor. Bp.,1884, Pfeifer Ferdinánd, XVIII+2+606+VII+1+679 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.
15822.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

15823.

Rufpreis:
4 000 HUF

A magyarok bejövetele. Feszty körkép. Szűcs Árpád bevezetőjével. Bp.,1989, Háttér Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel. Facsimile kiadás.
15824.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Kollega Tarsoly István: Királyi könyvek 1867-1918. Babits Kiadó, 1994. Kiadói velurkötésben.
15825.

Rufpreis:
2 000 HUF

Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp., 1965, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.+Robert Graves-Raphael Patai: Héber mítoszok. A genezis könyve. Bp.,1969, Gondolat. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
15826.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF