Collectanea Tiburtiana. Tanulmányok Klaniczay Tibor tiszteletére. Adattár XVI-XVIII. századi szellemi mozgalmaink történetéhez. 10. Szeged, 1990, József Attila Tudományegyetem. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Ribáry Ferenc-Marczali Henrik-Molnár Antal: Világtörténelem a mívelt magyar közönség számára I-VIII. kötet. 1-148. füzet. Bp.,1879-1885, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott félbőr mappák, benne kiadói papírkötéses füzetekkel, változó állapotban, részben szakadozott papírborítókkal és kopott félbőr borítókkal. Két füzet hiányzik: 130., 144. füzetek.
Egyesült erővel II. A magyar könyvnyomdai munkásság története 1912-től 1937-ig. Bp., 1937, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Octave Aubry: Bismarck III. Napoleon ellen. Fordították: Győry János, Vághidi Ferenc. Nagy idők, nagy emberek 5. Bp., é.n., Cserépfalvi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szakadt címképpel, kissé kopott borítóval.
A Nagy Háború írásban és képben.összesen 6 kötet I-IV. kötet. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, többnyire kopott borítóval, és gerinccel, a nyugati hadszíntér II. kötetének a gerince sérült, hiányos, kijáró lapokkal, illusztrációkkal.
2 db Antall Józsefről szóló könyv: Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF + Antall Józs ef élete képekben.
Charles Seignobos: Az európai élet fejlődése. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóval, hiányos, sérült, illusztrált papír védőborítóval.