https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 191

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Kalmár Antal: - - könyve. "Beksics Gusztáv történet- és közjogírása című elkobozott küönyv második kiadása." Bp.,1903, Rényi Károly, 395 p. Átkötött papírkötésben, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták, a borító kopott, foltos, hat lap kijár, két lap fűzése laza, részben kijár, hiányos.   A könyv első kiadását elkobozták, és szerzője felségsértés miatt hat havi börtönbüntetést kapott.
1
16558.

Dr. Kalmár Antal: - - könyve. "Beksics Gusztáv történet- és közjogírása című elkobozott küönyv második kiadása." Bp.,1903, Rényi Károly, 395 p. Átkötött papírkötésben, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták, a borító kopott, foltos, hat lap kijár, két lap fűzése laza, részben kijár, hiányos. A könyv első kiadását elkobozták, és szerzője felségsértés miatt hat havi börtönbüntetést kapott.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Festgabe der Gemeinde Wien zur Erinnerung an die Befreiungskriege 1813. Wien, 1913. 128 p. sok képpel, térképpel. Festett egészvászon kötében, szép állapotban / With many maps and images in full linen binding in great condition
1
16559.

Festgabe der Gemeinde Wien zur Erinnerung an die Befreiungskriege 1813. Wien, 1913. 128 p. sok képpel, térképpel. Festett egészvászon kötében, szép állapotban / With many maps and images in full linen binding in great condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Castiglione László: Pompeji. Bp.,1973, Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
1
16560.

Castiglione László: Pompeji. Bp.,1973, Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sinclair Hood: A minószi Kréta. Bp., 1983, Gondolat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
16561.

Sinclair Hood: A minószi Kréta. Bp., 1983, Gondolat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marczali Henrik: Az 1790/1-diki országgyűlés. I. kötet. Bp.,1907, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a gerincen magánkönyvtári címkével.
1
16562.

Marczali Henrik: Az 1790/1-diki országgyűlés. I. kötet. Bp.,1907, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a gerincen magánkönyvtári címkével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Sándor: A magyar szabadság atyja. Regényes korrajz. Pataky László rajzaival. Bp.,(1909),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) 1 t.+156+1 p.+5 t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal.
1
16563.

Tóth Sándor: A magyar szabadság atyja. Regényes korrajz. Pataky László rajzaival. Bp.,(1909),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) 1 t.+156+1 p.+5 t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Emil Ludwig: Lincoln. Fordította: Hertelendy István. Bp.,1946, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borító.
1
16565.

Emil Ludwig: Lincoln. Fordította: Hertelendy István. Bp.,1946, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borító.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magnus Magnusson: Ásóval a Biblia nyomában. Ami Krisztus születése előtt történt. Fordította: Makkay János. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16569.

Magnus Magnusson: Ásóval a Biblia nyomában. Ami Krisztus születése előtt történt. Fordította: Makkay János. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hans Kayser: Thébának száz kapuja volt. Fordította: Terényi István. Bp., 1969, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
1
16570.

Hans Kayser: Thébának száz kapuja volt. Fordította: Terényi István. Bp., 1969, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Joseph Báli József: Magyarnak maradni. Egy kanadai magyar gondolatai. Montreal-Toronto-Budapest,1990, Szerzői kiadás, 183 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban. A szerző által dedikált.
1
16571.

Joseph Báli József: Magyarnak maradni. Egy kanadai magyar gondolatai. Montreal-Toronto-Budapest,1990, Szerzői kiadás, 183 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban. A szerző által dedikált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Saly Dezső: Szigoruan bizalmas! Fekete könyv: 1939-1944. Bp., 1945, Anonymus, 702+2 p. Átkötött papírkötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták.
1
16572.

Saly Dezső: Szigoruan bizalmas! Fekete könyv: 1939-1944. Bp., 1945, Anonymus, 702+2 p. Átkötött papírkötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eörsi László: Köztársaság tér. 1956. Bp., 2006, 1956-os Intézet. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.
1
16573.

Eörsi László: Köztársaság tér. 1956. Bp., 2006, 1956-os Intézet. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse