Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 191
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2048165
15767
357
Books: History
2048956
15768
357
Books: History
Ota Kraus-Erich Kulka: Halálgyár. Ford.: Balassa László. Bp., 1958, Kossuth. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
1798766
15769
357
Books: History
Kormos Valéria: A végtelen foglyai, magyar nők a szovjet rabságban 1945-1947. H.n., Kairosz. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2044227
15770
357
Books: History
Kövesdy Zsuzsa- Kozma László: Élned, halnod..., A minkatáboroktól az 1956-os forradalomig. Bp., 2005. Kariosz. Kiadói kartonálás
2044217
15771
357
Books: History
Kő András - Nagy J. Lambert: A hazáért éltek, haltak! Kivégzettek 1948-1956. Bp., 1994. Publica. Kiadói kartonálás
2044475
15772
357
Books: History
Jobbágyi Gábor: Ártatlan vagyok. Bp., 2007. Magyar Ház. Kiadói kartonálás
2044233
15773
357
Books: History
Pongrátz Gergely. Lakitelek, 2002. Antológia. Kiadói kartonálás
2044458
15774
357
Books: History
Dénes János: Őfelsége a magyar nép. Bp., 2005. Nap. Benkei Ildikó: Angyal, vigyél hírt a csodáról. Bp., 2006. Kairosz.
2048445
15775
357
Books: History
1634242
15776
357
Books: History
2016745
15777
357
Books: History
2016750
15778
357
Books: History
Dr. Bevilaqua Borsody Béla: Magyar történelem anekdotákban. Bp.,én.,Dante. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF