Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 191
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2048674
15755
357
Books: History
2048591
15756
357
Books: History
Donászy Ferenc: Rejtélyek a történelemből. Bp., 1906, Athenaeum. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban. 2049660
15757
357
Books: History
Balla Antal: Magyarország története. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, jó állapotban.
2017864
15758
357
Books: History
Lars Adelskogh: Egy üres zsák nem áll magában. Az auschwitzi "gázkamrában" történt "megsemmisítés" mítosza. Összeállítás vezető revizionista kutatók eredményei alapján. Fordította: Bruckner Zoltán. Bp.,2008, Gede. Kiadói papírkötés. A fordító dedikációjával.
2050917
15759
357
Books: History
A létező kecske. Dialógusok a mozgástérről. Szerk.: Kende Péter. Magyar Füzetek 6. Párizs, 1980, Dialogues Européens. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal.
2047511
15760
357
Books: History
Dobrovits Aladár: Egyiptom és a hellénizmus. Parthenon-tanulmányok 9. Bp.,1943, Franklin-Parthenon. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban+Plutarchos: Szerelem könyve. Ógörögből fordította: Sandelhausen M. Bp.,1925, Centrum. Kiadói szakadt papírkötésben. 2050976
15761
357
Books: History
Pán Imre: Bevezetés Európában. Európai Iskola Könyvtára 3-4. Bp., én., Művészbolt,(Máté-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
2047912
15762
357
Books: History
Gróf Széchenyi István Emlékkönyv. Szerk.: Nyesti Pál. Bp., 1909, Anglo-nyomda, 1 t.+144 p. Kiadói, festett, dombornyomással díszített egészvászon-kötésben, Dárday Aladár-kötés. Laza fűzéssel 2010524
15763
357
Books: History
2 db Hunnivári Zoltán könyv: Hungária új történelmi atlasza, Moosburg fekvése, Pribina országa 2048002
15764
357
Books: History
2047949
15765
357
Books: History
2048207
15766
357
Books: History
Kurt Rieder: A III. birodalom csodafegyverei. Kecskemét, 2005, Vagabund. Kiadói kartonált papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF