Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 191
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2044472
15743
357
Books: History
H. Bodó József: A hársfa virága. Különös sorsok, igaz történetek. Bp., 2006.Kiadói kartonálás
2045546
15744
357
Books: History
Kovalovszky Miklós-Solt Andor: Gróf Károlyi Sándor élete és alkotásai. Bp.,1942, Csáthy Ferenc. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
2048140
15745
357
Books: History
Francis Fukuyama: Államépítés. Kormányzás és világrend a 21. században. Bp.,2005,Századvég. Kiadói kartonált papírkötés.
2025866
15746
357
Books: History
Förster Rezső (szerk.): A Kis Akadémia negyvenkét esztendeje az ezredik előadásig 1899-1941. Bp., 1941, Kis Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
2004765
15747
357
Books: History
Modor Ádám: A titok meg a nyitja. Titkos szolgák és jelentések. Bp.,2004, Kairosz. Kiadói papírkötés. 2052465
15748
357
Books: History
Zempléni családi címerek. Sátoraljaújhely, 1991, megjelent 800 példányban. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 11 cm 2049088
15749
357
Books: History
1907 Gotha, Gothaischer Genealogischer Hofkalender nebst diplomatich-statistischem Jahrbuche, vászonkötés, széteső állapotban, 1128p 2049404
15750
357
Books: History
Gábor Imre - Horváth Árpád: A haditérképek históriája. Fejezetek a térképek és a katonaföldrajz történetéből. Bp., 1979, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 2049482
15751
357
Books: History
2047314
15752
357
Books: History
Carter, Henry - Mace, A. C.: Tut-ankh-Amen sírja. Bp., 1992, Százszorszép. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
2017713
15753
357
Books: History
2021751
15754
357
Books: History
Genthon István: A magyar történelem képeskönyve. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szakadt, egyébként jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF